RİVANA ARMATÜR

Türkiye’de tesisat malzemeleri ihracatı ile başlayan serüvenimize 2017 yılında RİVANA adı altında imalat hayatımıza başlamış bulunmaktayız.

RİVANA ARMATÜR olarak hem yurt içinde hem yurt dışında kendi logosu altında kalite ve uygun fiyatı ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Firma olarak %90 üretimimizi yurt dışına sevk ederek ülkemize sermaye gelmesine katkı sağlamaktan gurur duymaktayız. Birçok ülke ile bayilik ağıyla çalışan firmamız her zaman yeni pazar ve iş ortaklarıyla çalışmaktan mutluluk duymaktadır.

RİVANA ailesi olarak genç ve dinamik kadromuzla satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizi sürdürmeyi, oluşabilecek sorunlar karşısında hızlı çözüm üretmeyi kendimize borç bilmekteyiz. Kaliteden ödün vermeden çalışan firmamız TSE gibi yurt içinde ve yurt dışında istenilen kalite ve analiz belgelerini temin etmektedir. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı olan kalite ve hizmet prensibi ile çalışan RİVANA; siz değerli dostlarımızın göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür eder.

MİSYONUMUZ

Kaliteli, yenilikçi ve farklı modellerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek. Türk kalite ve tasarımını dünyaya taşımak. Yurt içinde ve yurt dışında istenilen marka olabilmek.

VİZYONUMUZ

Sektöründe Türkiye ve dünyadaki rakipleri yanında hakkettiği yerini almak, hizmet ve kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak ve bu uğurda yorulmadan çalışmalarımızı sürdürmek.